Life& Executive Coaching


Coaching Kariery

Coaching kariery jest to szczególna forma coachingu indywidualnego w ramach którego pracujemy nad Twoimi celami dotyczącymi pracy i kariery. Jak i gdzie chciałbyś żyć ? Co chciałbyś robić ? Gdzie i w jakiej roli pracować ? Wiele osób wybiera swoją obecną pracę z przymusu, niekoniecznie zastanawiając się co tak naprawdę chcieliby robić, albo też dużo myśli a mało robi w kierunku wymarzonego zajęcia.

W ramach procesu coachingu kariery który oferuję, zweryfikujemy przy pomocy testu psychologicznego Twoje osobowościowe predyspozycje. Zgłębimy Twoje oczekiwania wobec pracy, dokładnie przeanalizujemy wszystkie możliwości, jakie są dostępne, ustalimy kolejne kroki, które powinieneś podjąć, aby rozpocząć proces zmiany pracy lub jej rozpoczęcia. W trakcie sesji coachingowych będziesz miał okazję rozważyć wszelkie za i przeciw, świadome i nieuświadomione zasoby i przyjrzeć się mocnym i słabym stronom poszczególnych rozwiązań. Będę towarzyszył Ci w stworzeniu Twojego planu i strategii działania, a następnie jego realizacji.

Podczas procesu coachingu kariery oferuję swoje doświadczenie w procesach poszukiwania pracy i rekrutacji, które przeprowadzałem. Wspieram coaching sesjami mentorskimi i informacji zwrotnej, podczas których pracujemy nad Twoim CV, profesjonalnie przygotowujemy profile na biznesowych portalach społecznościowych i robimy wszystko to, co sprawi, że będziesz bardziej widoczny dla osób szukających pracowników, a Twoje CV będzie wyróżniać się spośród setek innych trafiających do osób przeprowadzających rekrutację.

Coaching kariery zwykle trwa od trzech do czterech 2-godzinnych sesji coachingowych, pomiędzy którymi spotykamy się również na sesje informacji zwrotnej i mentoringu.

W celu umówienia się na pierwsze, bezpłatne spotkanie, na którym będziemy mogli porozmawiać i poznać się wzajemnie, zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 512.997.718 lub adresem mailowym kontakt@letmecoachu.pl